Large Areolae

Cyberscan nedir?

Duas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.. Duas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Duas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio.. Duas molestias excepturi sint.

Why is it best?

  • Makes the body slenderer and the figure more beautiful
  • Effectively reduces cellulite problems
  • Cleanses the body of waste substances and repairs blood and lymphatic circulation
  • Makes the skin smoother, more elastic, softer and revitalises dry skin
  • Reduces muscular and joint pains

Picture Gallery

Implant Types

  • Filling type: Saline, Silicone Gel, or Highly Cohesive Silicone “Gummy Bear” Implants. Neither is “best,” but there are some differences in cost, feel, and incision requirements that you need to consider. Your cosmetic surgeon will help you find the right implant type for you.
  • Shape: Saline & Silicone Gel implants are typically round, while gummy bear implants come in shaped and round options. Round implants will typically achieve a fuller upper pole (the top portion of your breast), while shaped implants lend a gently sloping look to your breast profile. Both can look very natural with a skilled cosmetic surgeon’s help.
  • Profile: Your cosmetic surgeon will help you choose this based on your existing proportions and your goals. Generally, patients with a more petite frame will require a higher profile implant to achieve the desired size increase while ensuring the implants are not too wide at the base.
  • Size: Breast implants range in size from about 150cc to 800cc or larger. Many patients require a different sized breast implant for each breast; this helps to achieve the best possible symmetry. The size you choose depends on your existing breast size, your personal goals, and your cosmetic surgeon’s recommendations.

İRİDOLOJİ (İRİS ANALİZİ)

 

Amerika’da Dr. Bernard Jensen tarafından geliştirilmiş olan bu metodda gözün renkli kısmı olan irisdeki doku yapısı ve renk pigmentlerine bakılarak vücudun sistemleri hakkında bilgi edinilir. Hastalıklar ortaya çıkmadan tedbir alınması konusunda da yardımcı olan bir yöntemdir.

[/vc_column_text]

HOMEOPATİ VE HÜCRE TUZLARI:

Homeopati, Avusturyalı Dr. Hahnemann (1755-1843) tarafından geliştirilmiştir. “Similia similibus curentur” yani benzerin benzeri tedavi etmesi prensibi üzerine kurulmuş bir tamamlayıcı tedavi metodudur. Avrupa’da, Amerika’da ve Hindistan’da yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuzey Avrupa ülkelerinde devlet sigortası kapsamındadır.Hücre Tuzları hücrenin yapı taşını oluşturan moleküllerdir. 12 tanesi Dr. Schuessler tarafından sistematik bir tedavi formatında sunulmuştur. Bu mineral moleküllerinin eksikliği sonucu ortaya çıkan bulgular yüz, dil, diş ve ciltte tespit edilerek kişi için gereken homeopatik destek ürünlere karar verilir.

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

CORE EGZERSİZ

[/vc_column_text]

Modern hayatın kas ve iskelet sistemimiz üzerindeki olumsuz etkisi omurga sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Ayrıca etkin kalori yakabilmemiz için dengeli bir kas sistemine ihtiyaç vardır. Callanetics, T-Tapp, Yoga gibi programlara katılarak, hem vücut hatlarınızın istediğiniz yönde değiştiğini görecek, hem de birbiri ile daha uyumlu çalışabilen bir kas ve iskelet sistemine kavuşma yönünde önemli mesafeler kaydedeceksiniz. Bu programın katılımcılarından sıkça duyduğumuz bir başka olumlu etki de, kendilerini daha mutlu hissettiklerini söylemeleridir.